Styl życia

Na co ludziom mały palec?

Na co ludziom mały palec u nogi? Żeby po ciemku odnajdywać meble! Znowu! Wybiłam go znowu, jak wychodziłam zza stolika, zahaczyłam palcem i … kuśtykam! Ała!!! Bez komentarza, ten palec już był tyle razy zmasakrowany, że chyba nigdy go nie wyleczę. Zginam palec w dół i szlag! Boli.

Palestyna. Klacz nie pamiętam, jakiej rasy, nadepnęła mi go jakieś trzy lata temu. Zasłużyłam. Zakładałam jej już trzeci z kolei kantar, kolejny zniszczony. Przy wkładaniu zahaczyłam paluchem o oko. Bidula. Nie dziwię jej się. Ale po tym nastąpnięciu nie odważyłam się już podejść do konia. Kuśtykałam jakieś trzy tygodnie. Zapomnij Kaśka o szpilkach czy innych ładnych butach. Zostają tramposzczały albo adidasy marki Nike. I teraz znowuż. Ehhhh… A jutro chciałam odebrac od szewca moje piękne, zamszowe kozaczki. Zawiozłam je pod koniec wiosny, zapomniałam o nich. A przydadzą się teraz do moich biznesowych sukienek z H&Mu.

A mam ich trochę. Lubię chodzić w obcisłych jeansach. Moje ulubione Lee Coopery przetarły się na udzie, w zamian dostałam Wranglery. Ale model bootcut nie dla mnie. Jeszcze się łamię, ale chyba oddam ten prezent. Wolę sobie kupić sama. Jednak najlepsze są szerokie swetry, tuniki i obcisłe jeansy albo… sukienki 😉 Och, uwielbiam sukienki do kolan! Takie eleganckie, podkreślające moją figurę, jednocześnie chowające cellulaktis 🙂 Mam taką jedną letnią, uwielbiam ją 🙂 Zakupy robię zwykle w TK Maxx, bo tam są naprawdę dobre jakościowo, markowe i jedyne w swoim rodzaju modele.

Oooo i torebki! Jak ja dawno nie kupiłam sobie żadnej torebki! A przydałaby się teczka do pracy. O już wiem 🙂 pojadę na zakupy! O tak 🙂 zrobię sobie prezent. Dawno nie byłam a potrzebuję nowych rzeczy 🙂

Może ten bolący paluch nie będzie mi za bardzo przeszkadzał, a zaopatrzę się w jeansy, teczkę i jakieś bluzki do pracy 🙂 Przydałoby się. Przy okazji może odwiedzę … Palestynę? Co Wy na to?