Styl życia

Te cholerne ciążowo-połogowe hormony! i mała czarno-blogowa wyprzedaż!

Te cholerne ciążowo-połogowe hormony!

Mam ich dość. Mam tyle spraw do ogarnięcia, a one wcale nie pomagają. Gotują mi piekło na ziemi. Wszystko mnie wnerwia, choć naprawdę musi się coś mega poważnego wydarzyć, żebym wybuchła.

I wybucham jak bomba atomowa, zostawiając daleko idące skutki jak po fali uderzeniowej. No ale trudno. Jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że kobieta w ciąży potrzebuje opieki, wsparcia, SPOKOJU, dobrego słowa i poczucia wszelkiego bezpieczeństwa i po porodzie jeszcze przez minimum trzy miesiące to się nie zmienia, to SORRY WINNETOU. A ja tu odkrywam takie historie, że szok.

Przyjdzie mi szybko wrócić do pracy. Ale to akurat mnie nie martwi. Znalazłam już nawet fajny żłobek, może jutro tam podejdziemy, jak damy radę. Byle do przodu i zamykać pootwierane sprawy. Bo jak człowiek liczy na kogoś, to może się przeliczyć.

Mikołaj to super grzeczne dziecko. Z dużym niepokojem weszłam dzisiaj z nim do Kościoła. Spodziewałam się spazmów, ale to wszystko przez uprzedzenia do jego taty. Tu nawet egzorcyzmy chyba nie pomogą. Jak się nazywał ten Ksiądz, który je robi? Piotr Grass? Glass? Tyle, że Polakami się nie zajmuje. Hmmm… ciekawe, czemu.

Kochani, mam wielką prośbę. Zanim ustabilizuję moją sytuację finansową, musze popłacić trochę rachunków. Z tego powodu zorganizowałam internetową wyprzedaż garażową. Bo mam trochę nowych i używanych rzeczy, które mi się nie przydają. A może się Wam coś się przyda?

Na hasło czarnanazakrecie daję 5% zniżki 😉

Nowe:

Nosidełko Easy Fit Chicco

Smoczki Lovi – Mikołaj uwielbia je, ale wyrósł 😉

Smoczek NUK – Też lubił bardzo 😉

Uchwyt na butelkę do wózka – nasza rączka jest nietypowa i nie pasuje

Oryginalne La Vie Est Belle Lancome- wyrzuciłam pudełko i boję się, że zwietrzeją. A ja nie mogę używać perfum teraz…

Używane:

Półka bagażnika do Focusa MK3

Kołpaki Oryginalne 16″ oryginalne z Forda

Blender

Wchodźcie, patrzcie, jakby coś się spodobało, to się dogadamy!

Dobranoc Moje Łobuziary i Łobuzy!